top of page

Voleybol

Hakkimizda.png

Voleybol Okullarının Amacı

 Eğitim kalitesinden ödün vermeden, mümkün olduğu kadar çok sayıda öğrenciye kaliteli bir ortamda spor yapma olanağı sağlamak ve öğrencileri takım kadrolarına hazırlamaktır.

 

Çağdaş, güvenli ve sağlıklı spor alanlarında çocuklarımızın talep ve beklentilerini tam olarak karşılayarak koşulsuz sporcu memnuniyetini sağlayabilen, sporu yayabilen ve yaygın olarak yaptırabilen; centilmenlik ruhuna sahip, rakibine saygı duyan, kendisini önemseyen, çevresini koruyan, arkadaşlarını, ailesini, ülkesini seven ve milli takımlarda hizmet verebilmeyi de hedefleyen ve Fenerbahçelilik ruhunu taşıyan sporcular yetiştirebilmektir.

Eğitimimiz, yalnızca belirli bir spor branşını hedef alan teknik eğitim değil, öğrencilerin fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişimlerini kapsayan çok yönlü bir eğitimdir.

Voleybol okulundaki çalışma sistemi; gelişim dönemindeki öğrenciler üzerinde, yalnızca fiziksel çalışma ve gelişim ağırlıklı değildir. Öğrenciler spor yaparak sosyal bir çevre içinde kendilerini tanımak, bir ekibe katılmak, ekip üyesi olarak mücadele etmek, paylaşmak, öz çalışma disiplinini kazanmak fırsatını bulurlar.

Voleybol Okullarına devam eden sporcuların belirli aralıklarla yapılan düzey belirleme testlerinin sonuçlarına bağlı olarak sporcular bir ileri düzeyde çalışan gruba katılabilir veya kendi gruplarında çalışmalarını sürdürebilirler.

2022-2023 Sezonu

Voleybol Antrenman Programı

 

Tesis : Tuzla Emlak Konut Cemil Meriç İlkokulu / Ortaokulu Spor Salonu

Yaş Grubu : 2016-2007 yaşları arası

Çalışma Programı : Hafta sonu iki gün, Cumartesi ve Pazar günleri

Çalışma saatleri : 12:00 – 19:30 arası

Kurs Başlangıç ve Bitiş Tarihleri : 5 Ağustos 2023 – 30 Haziran 2024

Aylık Ücret : 1.500,00 TL

Tel : 0 (531) 888 40 00

Kayıt İçin Gerekli Belgeler

  • Sağlık Raporu.(Sporcu velisinin kayıt esnasında kayıt formundaki ilgili bölüme velisi olduğu sporcunun herhangi bir sağlık probleminin olmadığını yazılı olarak belirterek imzalı beyanda bulunması yeterlidir.

  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

  • İki Adet Resim

  • Kayıt formu.(Kayıt esnasında Tuzla Fenerbahçe Spor Okulu Merkezimizden temin edebilirsiniz.)

bottom of page